+ 48 606 619 617 hrabianka2009@o2.pl

czyszczenie twarzy

Najstarszym popularnym zabiegiem jest czyszczenie twarzy. Po zabiegu skóra jest zaczerwieniona przez jeden dzień, w zależności od stopnia zanieczyszczenia i typu skory. Zaskórniki, prosaki i tłuszczaki niestety odnawiają się, w związku z czym czasem trzeba wykonać zabieg czyszczenia. Jeśli nie udaje się ich usunąć zwykłym czyszczeniem, wówczas zalecana jest seria zabiegów złuszczania kwasami lub mikrodermabrazja.

Peeling to działanie które pod wpływem określonego związku chemicznego, w sposób kontrolowany usuwa poszczególne warstwy naskórka, regulując głębokość złuszczania.

Peeling migdałowy - wykonywany jest na bazie kwasu migdałowego otrzymywanego z gorzkich migdałów. Ze względu na swoje działanie odbarwiające i antybakteryjne stosowany w leczeniu trądziku, fotostarzenia i nieregularnych przebarwień. Peeling kwasem migdałowym daje efekt widocznego wygładzenia płytkich zmarszczek, rozjaśnienia przebarwień powierzchniowych i pozapalnych, redukcji melazmy, a ze względu na bakteriobójcze właściwości następuje znaczna poprawa stanu skóry z obecnością krost zapalnych i zaskórników, jak również cery z trądzikiem. Zabiegi mogą być wykonywane przez cały rok bez ryzyka wystąpienia hiperpigmentacji.

 

Czas zabiegu: 30 - 40 minut
Zalecana ilość zabiegów: 3 - 5 zabiegów - leczniczo
Cena: 110-140 zł


+48 606 619 617


hrabianka2009@o2.pl


ul. Lachmana 6 Warszawa