+ 48 606 619 617 hrabianka2009@o2.pl

mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja Salon kosmetyczny Hrabianka Warszawa Ursynów to kosmetyczny zabieg pielęgnacyjny, który polega na złuszczaniu warstwy naskórka. Ta nowoczesna metoda kosmetyczna pomaga uporać się z różnymi typowymi dla skóry problemami. Chociaż jest to zabieg mechanicznego ścierania naskórka, przeprowadzany pod stałą kontrolą wizualną – wykonywany jest za pomocą specjalnego urządzenia – to eksperci zaliczają go do nieinwazyjnych i łagodnych metod pielęgnacyjnych. Cena zabiegu od 150 do 250 zł, w zależności od wybranej części ciała.

Mikrodermabrazja korundowa (proszkowa) Warszawa - Ursynów - ten rodzaj zabiegu działa podobnie do mikrodermabrazji diamentowej, z tym że do złuszczania naskórka wykorzystuje mikronizowane kryształki glinu. Organiczny proszek jest wypychany podciśnieniem, aby zetrzeć obumarły naskórek i wszelkie zanieczyszczenia. Urządzenie do wykonywania zabiegu ma dwie końcówki – z jednej wypychana jest wiązka korundu, do drugiej zaś zasysany jest martwy naskórek. Po trwającej około godzinę sesji skóra może być zaczerwieniona przez około 60 minut. Mikrodermabrazja korundowa charakteryzuje się naprawdę silnym efektem złuszczania. Jest w szczególności polecana osobom, które mają rozszerzone pory i przebarwienia na skórze. Ponieważ jest silniejsza od techniki diamentowej, daje też szybsze efekty w krótszym czasie. Ma również zastosowanie w likwidacji rozstępów. 


Mikrodermabrazcja diamentowa Warszawa-Ursynów ta metoda jest w szczególności polecana osobom o mieszanej i tłustej cerze, nie powoduje żadnych podrażnień. Zabieg opiera się na usuwaniu wierzchnich warstw naskórka przy wykorzystaniu diamentowych głowic. W praktyce wygląda to tak, że kosmetyczka przesuwa po skórze metalową końcówkę urządzenia do wykonywania zabiegu. Końcówka ta ściera i delikatnie zasysa zrogowaciały naskórek. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, trwa około godzinę. Po jego wykonaniu skóra jest idealnie gładka i bez śladów podrażnień. Mikrodermabrazja diamentowa jest metodą bezpyłową. Wybierając ten rodzaj mikrodermabrazji warto zapytać o środek wykorzystywany do ścierania naskórka. Najlepiej, jeśli będzie to diament naturalny, a nie syntetyczny, ewentualnie kryształki innego pochodzenia.

Główne zalety: uelastycznienie skóry, regeneracja, stymulacja mikrokrążenia, wzmocnienie zdolności obronnych skóry, wywołanie wzmożonej produkcji kolagenu i elastyny (odnowa skóry właściwej), regulacja pracy gruczołów łojowych, zmniejszenie rozszerzonych porów.
Efekty natychmiastowe: poprawa jakości skóry (struktura i kolor), zwiększenie elastyczności, zwężenie rozszerzonych porów, spłycenie powierzchniowych zmarszczek, usunięcie powierzchniowych przebarwień posłonecznych.
Długoterminowe korzyści zabiegów  (wykonywane w serii 3 razy co 2 tygodnie): poprawienie nawilżenia skóry, podniesiony owal twarzy, zmniejszenie uszkodzeń posłonecznych, spłycenie zmarszczek, regeneracja skóry, zwężone pory.


+48 606 619 617


hrabianka2009@o2.pl


ul. Lachmana 6 Warszawa